Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Замовне вбивство українки

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Замовне вбивство українки

Якийсь Девід Сартін намагався замовити викрадення та вбивство своєї української нареченої, яка його «кинула». 49-річний Сартін познайомився з Оленою Барикіною на одному із сайтів знайомств. Упродовж трьох років він, за власними підрахунками, витратив на красуню понад 57 тис. USD: робив їй дорогі подарунки, оплачував навчання й кар’єру, а також подорожі до Швейцарії та Латвії. Причому сам американець існував на скромну пенсію за непрацездатністю у зв’язку з травмами, які отримав замолоду на вантажних роботах, і тулився в житловому причепі під Г’юстоном (штат Техас).

Задаровувати п. Барикіну чоловікові дозволяли відступні розміром 400 тис. USD, які виплатила при розлученні його колишня дружина, що обіймала високу посаду в нафтовій компанії Mobil. Однак така ідилія тривала недовго. Торік 25-річна Барикіна зізналася американцеві, що зраджує його зі своїм співвітчизником, а потім остаточно порвала з Девідом, запропонувавши залишитися друзями. За словами п. Сартіна, ця звістка «вирвала серце з його грудей». До того ж, як запевняє покинутий американець, він ставився до дівчини настільки чуйно, що навіть вирішив до весілля утриматися від інтимних стосунків.

Тож Девід почав виношувати плани помсти. Він звернувся до «виконавця», який виявився таємним інформатором поліції, із пропозицією про викрадення та вбивство жінки, яка мешкає в Україні. Чоловікові, що представився кілером, п. Сартін замовив викрасти підступну зрадницю й доправити її в США в дерев’яному ящику. Він мав намір тримати дівчину під замком у спеціальній кімнаті та «вичавити з неї як мінімум тиждень», а потім — отруїти свинцем. Коли Девід Сартін при­йшов на зустріч із «кілером», аби передати йому гроші, чоловіка заарештували. Обвинувачений офіційно розписався в тому, що все вищевикладене є правдою.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...