Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 12, 2018

Загинула ще одна російська дитина

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Загинула ще одна російська дитина

У Техасі помер іще один російський малюк — трирічний Максим Кузьмін, який був усиновлений американською сім’єю в тому ж дитбудинку в Псковській області, що й Діма Яковлєв. Про це поінформувала адміністрація реґіону. «Максим Кузьмін виховувався в Печорському будинку дитини. Був адоптований 2012-го, за півроку до ухвалення закону, що встановлює заборону на всиновлення російських дітей американськими родинами», — ідеться в повідомленні.

Інформацію про те, що обидва хлопці мешкали в одному дитбудинку, підтвердив Дмитро Шахов, дитячий омбудсмен у Псковській області. 19 лютого Слідчий комітет Російської Федерації (РФ) порушив карну справу за фактом вбивства в США прийомного хлопчика Максима Кузьміна. Влада штату Техас розпочала власне розслідування.
Тим часом, Чарльз Міллер, офіційний представник американського міністерства юстиції, заявив, що керівництво штатів не зобов’язане повідомляти федеральному уряду США про всі випадки загибелі дітей на своїй території. Своєю чергою, Павло Астахов, уповноважений із прав дитини у РФ, у своєму мікроблозі написав, що прокуратура Техасу готова співпрацювати з Росією в розслідуванні загибелі хлопчика. За даними п. Астахова, консульських працівників було допущено в сім’ю усиновителів, аби вони ознайомилися з умовами життя молодшого брата Максима – Кирила. На час розслідування прийомну матір усунуто від виховання другої дитини.
На тілі загиблого в Техасі трирічного хлопчика з Росії Максима Кузьміна виявлено гематоми, заявило слідство. Зокрема, за твердженням Ширлі Стендефер, старшого слідчого судово-медичного відділу техаського округу Ектор, на хлопчикові було кілька синців, у тому числі в ділянці черевної порожнини. Крім того повідомляється, що дитина прибула в шпиталь у стані, коли не могла відповідати на запитання. Експерт наразі не з’ясував, чи синці були слідами побиття чи нещасного випадку. Незабаром буде проведено розтин тіла.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...