Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 24, 2020

За критику Обами — звільнення!

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

За критику Обами — звільнення!

Військова колеґія Корпусу морської піхоти на базі Кемп Пендлтон (штат Каліфорнія) рекомендувала звільнити сержанта Ґері Стайна із жорстким формулюванням. Остаточне рішення із цього приводу ухвалюватиме командувач у званні генерала. Якщо ж він не погодиться з рішенням колеґії, питання може бути передане на розгляд міністру Військово-морських сил США.

Представник командування під час слухань наголошував, що критика президента, який є вер­хов­ним головнокомандувачем, не може не завдати шкоди порядку й дисципліні у війську. Адвокати 26-річного Стайна, своєю чергою, підкреслювали, що критичні висловлювання на адресу Барака Обами сержант публікував у той час, поки був не на службі. На думку адвокатів, ці коментарі перебувають під захистом конституційних ґарантій свободи слова. Як стверджували юристи сторони захисту, обмеження права морських піхотинців брати участь у політичних дискусіях зводить їх до становища громадян нижчого ґатунку.

Сержант Стайн критикував Обаму у Facebook і на інших сайтах. Як стверджувалося на слуханнях військової колеґії, він називав президента боягузом і «економічним та релігійним ворогом». Сержант висловлював надію на те, що п. Обама програє президентські вибори, які пройдуть 6 листопада 2012 року.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply