Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

За голову Обами — 10 верблюдів!

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

За голову Обами —  10 верблюдів!

Сомалійські бойовики призначили нагороду за інформацію про місцеперебування Барака Обами та Гіларі Клінтон. За голову президента Обами пропонується десять верблюдів, а за державного секретаря Клінтон — 20 курей. Так ісламісти відповіли на заяву Держдепартаменту, який запропонував виплатити майже 33 млн USD за допомогу в затриманні семи керівників ісламістського угруповання «Аль-Шабаб», пов’язаного з «Аль-Каїдою».

«Немає нічого нового в тому, що неправовірні платять за вбивство мусульманських лідерів. Вони пропонували верблюдів за голову пророка Магомета», — заявив представник угруповання. Тим самим він послався на Коран, у якому розповідається, як у Мецці за затримання або вбивство пророка було призначено в нагороду 100 верблюдів.

Про нагороду за інформацію, що сприяє затриманню лідерів «Аль-Шабаб», Держдепартамент оголосив 7 червня. У заяві Держдепу стверджується, що це угруповання є відповідальним за загибель у Сомалі тисяч мирних жителів, працівників міжнародних гуманітарних організацій, журналістів і миротворців Африканського союзу. У США «Аль-Шабаб» включено до переліку терористичних організацій.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply