Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Випустять нову стодоларову купюру

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Випустять нову стодоларову купюру

Федеральна резервна система (ФРС) 8 жовтня ц. р. випустить у обіг нову стодоларову купюру. Про це йдеться в прес-релізі регулятора. У повідомленні наголошено, що перевірити нову банкноту на справжність буде легше, а підробити, навпаки, – складніше.

Новий дизайн стодоларової банкноти був оприлюднений у квітні 2010-го. Купюра зберегла традиційний зовнішній вигляд американської валюти. Разом із тим, банкноти отримали додатковий захист. Зокрема, тривимірна захисна стрічка на лицьовому боці містить зображення дзвіночків, яке під певним кутом змінюється на число 100. Ще одним нововведенням стала поява «дзвоника в чорнильниці» праворуч від портрета Бенджаміна Франкліна. Дзвіночок при нахилі купюри змінює колір із мідного на зелений. При цьому він то з’являється в мідній чорнильниці, то зникає.
У новому дизайні збережено три елементи захисту: захисну нитку, що міняє колір, число 100 і водяний знак із портретом президента Франкліна. Серед змін, які не стосуються запобіжних заходів від підробок, – оновлення віньєтки зі зображенням Індепенденс-голу (тепер там присутній не головний, а задній фасад будівлі), а також збільшено зображення будівлі, у якій була підписана Декларація незалежності США, і портрет Бенджаміна Франкліна.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply