Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Викрали Книгу мормона

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Викрали Книгу мормона

Із книжкової крамниці в передмісті Фінікса (штат Аризона) викрали старовинну Книгу мормона вартістю близько 100 тис. USD. Ідеться про примірник першого видання священної книги мормонів. Це — фоліант у шкіряній палітурці, що налічує 588 сторінок. Книга мормона, яка є основоположним священним текстом Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, була вперше видана 1830 року накладом не більш як 5 тис. примірників.

Гелен Шлі, власниця магазину, з якого зник рідкісний том, розповіла, що купила його наприкінці 1960-х рр. 88-річна Шлі виявила зникнення книги, коли вирішила ді­стати її на прохання двох жінок-місіонерок з Азії, які хотіли сфотографуватися з реліквією. За словами власниці книгарні, Книга мормона зберігалася в її кабінеті, у спеціальному вогнетривкому ящику.

Гелен Шлі відома тим, що 2005 року почала продавати окремі аркуші зі свого примірника Книги мормона за ціною від 2,5 до 4 тис. USD за кожен. Сама книголюбка стверджувала, що виручені гроші потрібні їй, аби допомагати молодим мормонам здобувати освіту та займатися місіонерською діяльністю. Пані Шлі встигла продати близько 50 сторінок.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply