Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Виграти мільйон і померти

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Виграти мільйон і померти

Аманда Клейтон (на фото), переможниця мічиґанської лотереї, яка продовжувала отримувати допомогу на їжу, незважаючи на виграш мільйона доларів, померла. Жінка пішла із життя у будинку друзів, у яких гостювала з дітьми. За словами господарів, п. Клейтон дивилася фільм зі своєю донькою, коли дитина прибігла до них і поскаржилася, що ніяк не може розбудити маму.

За попередньою версією поліції, 25-річна володарка мільйона доларів померла від передозування. Хоча результати розтину тіла ще не готові, друзі Аманди, у яких вона мешкала, підтверджують версію поліції. «Вона вже була в дуже поганому стані. У неї ноги трусилися», — розповів власник будинку, де знайшли тіло жінки. За словами знайомого загиблої, який не захотів називати свого імені, Аманда Клейтон страждала від багатства, що на неї звалилося.

Під приціл преси Аманда Клейтон потрапила після того, як у вересні 2011 року виграла в лотерею 1 млн USD. Через рік після її виграшу з’ясувалося, що з 2010-го жінка отримувала допомогу на їжу й, незважаючи на отримання мільйона доларів, не відмовлялася від дотації аж до 2012 року.

«Я думала, що все гаразд, оскільки не працювала», — пояснювала тоді мати двох дітей. Через суд Аманду змусили повернути державі 5,5 тис. USD. «Що для неї 5,5 тис. USD? Вона їх із легкістю виплатила», — розповів товариш жінки. На виграні гроші американка купила безліч речей для сім’ї та відклала гроші на оплату коледжу для сина й доньки. У підсумку в неї залишилося 67 тис. USD, розповіли друзі загиблої.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply