Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Вибух у Нью-Йорку

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

Вибух у Нью-Йорку

На місці аварії

У Нью-Йорку, на Мангеттені, 26 березня прогримів вибух, після чого загорівся й упав п’ятиповерховий житловий будинок, сусідню будівлю також охопив вогонь. Жителі Великого Яблука, котрі свого часу виїхали до США з України, а також вихідці зі західної України повідомили, що це все сталося якраз в українському кварталі.

За даними пожежного департаменту міста, постраждали 19 осіб, чотирьох із них було шпиталізовано в критичному стані. Попереднє розслідування показало, що в будинку, спорудженому 1900 року, стався вибух газу. Газ у районі надзвичайної події негайно відімкнули, проте пожежа стрімко поширилася через дерев’яні перекриття, які потім впали, залишивши від будівлі лише палаючий каркас. Вогонь поширився і на сусідні будівлі. За даними пожежного департаменту, загалом пошкоджено чотири будинки, три з них обвалилося повністю або частково.
Один із свідків, котрий обідав у ресторані Sushi Park, розташованому в 121-му будинку на Другій авеню, розповів слідчим, що вибух стався на кухні ресторану, де їжу готують на газових плитах. Біл де Блазіо, мер міста, повідомив, що в будівлі саме проводилися ремонтні роботи. За його твердженням, причиною вибуху була необережність робітників, котрі пошкодили газові труби на першому поверсі будівлі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply