Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Вода з-під крана — на продаж?

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Вода з-під крана — на продаж?

Підприємці Адам Раф і Александр Венет відкрили в Нью-Йорку крамниці Molecule із продажу фільтрованої водогінної води. За словами бізнесменів, у магазині встановлено фільтр вартістю 25 тис. USD, який очищає воду за допомогою ультрафіолетових променів і озону. Власники Molecule запевняють, що семиетапний процес очищення — зворотний осмос — на молекулярному рівні позбавляє воду всіх токсинів.

Вартість пляшки такої води об’ємом 0,5 л — 2,5 USD. Якщо покупець принесе тару зі собою, за 1,5 л фільтрованої він заплатить 1 USD. За додатковий долар у воду можуть додати різноманітні вітаміни та мінеральні добавки, які розбито за групами: «енерґетичні», «для імунітету», «для шкіри, волосся й нігтів».

Пани Раф і Венет уважають водогінну воду в Нью-Йорку «жахливою», тому й вирішили відкрити такий магазин. Водночас, водогінна вода є об’єктом гордості багатьох мешканців міста. Як заявили в департаменті захисту навколишнього середовища, нью-йоркська вода — одна з найчистіших у світі, і це підтверджують щорічні 500 тис. тестів. Для популяризації свого продукту власники Molecule мають намір проводити щотижневі церемонії, на які для благословення води будуть запрошувати представників різних релігій — аж до тибетських ченців і язичників.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply