Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 10, 2018

Влада Нью-Йорка — проти ґендерного поділу

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Влада Нью-Йорка —  проти ґендерного поділу

Керівництво Нью-Йорка пообіцяло припинити роботу автобусів, у яких, згідно з традиціями ортодоксальних юдеїв, жінки можуть їздити тільки в кінці салону. Компанія Private Transportation Corp на правах франшизи забезпечує роботу громадського транспорту в деяких дільницях Нью-Йорка. Автобуси маршруту В110, на який звернула увагу влада міста, курсують Брукліном і є дуже популярними серед ортодоксальних юдеїв.

Згідно із законами хасидів, чоловік не повинен торкатися жінок, виняток становить тільки дружина, тому пасажири автобуса вимагали від представниць протилежної статі, які намагалися зайняти місце в передній частині салону, пересісти назад.

За словами Скотта Гастела, представника транспортного департаменту Нью-Йорка, на адресу керівництва Private Transportation Corp скеровано звернення, у якому йдеться про те, що ця вимога до пасажирок «є прямим порушенням положень франшизної угоди й може спричинити припинення цієї угоди». Якщо таке порушення повториться знову, роботу автобусів Private Transportation Corp на маршруті В110 буде припинено.

Майкл Блумберґ, мер Нью-Йорка, зазначив, що поділ за статевою ознакою є неприпустимим у громадських автобусах. «Ми — проти ґендерного поділу в громадських автобусах, оскільки це лежить поза законом і є дискримінацією. Якщо (юдейській) громаді потрібні автобуси з поділом пасажирів, це не повинен бути громадський транспорт», — заявила Дебора Лотер, директор правозахисної організації.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...