Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

В’єтнамці купили місто

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

В’єтнамці купили місто

Містечко Буфорд на південному сході штату Вайомінґ було продане з аукціону за 900 тис. USD. Його придбали двоє чоловіків із В’єтнаму, про яких майже нічого не відомо. У місті, яке вважається найменшим у США, є будівля школи, бензоколонка, невеличка крамниця, гараж, сарай і будинок із трьома спальнями. Крім того, переможці аукціону отримають у своє володіння 4 га землі.

Місто розташоване на висоті 2 500 м над рівнем моря, у нього є власний поштовий індекс і поштові скриньки. Крім того, там є вежа стільникового зв’язку. Донедавна в Буфорді жила всього одна людина — Дон Саммонс, якому й належало все це господарство й котрий виконував обов’язки мера. Він приїхав до міста 1980 року разом із дружиною й дитиною. Але після того, як дружина померла, а син поїхав, чоловік вирішив продати свої володіння, щоби не залишатися на самоті.

Стартова ціна становила 100 тис. USD. Після передачі «ключів від міста» новим власникам п. Саммонс обере собі інше місце проживання, де планує написати книгу про 32 роки, прожиті ним у цьому місті. Історично Буфорд є другим містом, заснованим у Вайомінґу. Він виник, коли в цій місцевості проходила трансконтинентальна залізниця; у часи розквіту кількість населення селища сягала 2 тис. осіб.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply