Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

Відносини між США та Росією — дуже складні

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

Відносини між США та Росією — дуже складні
Джош Ернест

Джош Ернест

Адміністрація Барака Обами вважає, що Російська Федерація (РФ) не виконує своїх зобов’язань щодо України. Із такою заявою виступив Джош Ернест, офіційний представник Білого дому. «Щойно Росія почне виконувати свої зобов’язання, президент розпочне роботу зі згортання режиму санкцій, — зазначив чиновник. – Що довше Росія відмовлятиметься виконувати свої зобов’язання, то більшим буде ризик, що вона зіштовхнеться з новими санкціями». Серед основних дій, які Вашинґтон хоче бачити з боку Москви, п. Ернест назвав «припинення військової допомоги сепаратистам».

Також представник Білого дому назвав нинішні відносини між РФ і США «дуже складними». «У нас є багато спільних проектів, в яких ми активно співпрацюємо — Міжнародна космічна станція (МКС), ліквідація сирійської хімічної зброї», — зазначив він.
Також США закликали Росію негайно звільнити українських полонених. Про це заявила Джен Псакі, прес-секретар Державного департаменту. «Ми засуджуємо те, що Москва продовжує утримувати українських заручників у РФ, у т. ч. народного депутата України Надію Савченко та режисера Олега Сенцова. Ми розуміємо, що метою оголошення голодування п. Савченко є термін її арешту й вона має додаткові проблеми зі здоров’ям. Ми закликаємо негайно звільнити її, так само як і інших заручників, котрих утримують в Росії», — сказала п. Псакі. Водночас, вона позитивно оцінила обмін полоненими, який відбувся минулого місяця, та тим не менш, за її словами, сотні людей усе ще потребують таких зусиль.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply