Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Від Лос-Анджелеса до Донецька

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Від Лос-Анджелеса до Донецька

Вікторія Нуланд, помічник голови американської дипломатії з питань Європи та Євразії, вважає можливою організацію Зони вільної торгівлі (ЗВТ) від Лос-Анджелеса аж до Донецька. Про це чиновниця заявила під час свого першого публічного виступу в Атлантичній раді США. 

«Я щиро вірю, що якщо ми, як спільнота США та ЄС, зможемо відкрити кордони, згладити торгові бар’єри, а також використовувати те, що пропонується для цього «Східним партнерством», то матимемо можливість створення великого й динамічного ринку від Лос-Анджелеса до Донецька», — описала перспективи п. Нуланд.
Помічник держсекретаря також указала, що подібний ринок може охопити території від Лос-Анджелеса до Владивостока, якщо «ми зможемо переконати Росію приєднатися до цієї траєкторії відкритого ринку та працювати з ЄС і США в питаннях бар’єрів і торгівлі».
Загалом, темою спічу Вікторії Нуланд став «трансатлантичний ренесанс». У своїй промові вона серед іншого зазначила, що саміт «Східного партнерства» ЄС у Вільнюсі виявиться історичним моментом для України, Молдови та Грузії. На її думку, усі три країни домоглися прогресу в питаннях верховенства права, демократії та відкритості ринку, прагнучи до виконання жорстких стандартів ЄС задля договорів про асоціацію й поглиблену та всеосяжну ЗВТ.
«Сполучені Штати вітають європейський вибір цих країн і хочуть побачити їх усіх три пов’язаними з європейською сім’єю торговими пільгами та безвізовими подорожами, які пропонує ЄС», — заявила помічник держсекретаря.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...