Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Вашинґтон паралізувало

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Вашинґтон паралізувало

Сильний снігопад у Вашинґтоні та сусідніх штатах, що став чималою несподіванкою для місцевих жителів, спричинився до відключення електрики, утворення корків на дорогах, скасування внутрішніх авіарейсів і закриття шкіл. Влада округу Колумбія, штатів Меріленд і Віргінія закликає автовласників за можливості не сідати найближчими днями за кермо. Сніг усе ще падає, і комунальні служби не встигають його розчищати, у підсумку на автошляхах виникають затори. Аналогічна ситуація склалася фактично на всьому Східному узбережжі США.

«Це – щось неймовірне, я такого взагалі не пам’ятаю. Найсмішніше, що у Вашинґтоні вже кілька днів як почався Фестиваль цвітіння вишні. І де вона, та вишня? Скрізь – лише сніг», — розповіла мешканка міста Роквілл (штат Меріленд).
Про відкладення й навіть скасування рейсів уже повідомили авіакомпанії Delta й Airtran. Близько 350 авіарейсів було відмінено у реґіоні 25 березня, приблизно 500 — увечері 24 березня та в ніч на понеділок 25-го. Тисячі людей знову залишилися без світла: лінії електромережі – переважно зовнішні, тому вони обриваються під вагою снігу. Школи, учні яких зараз не на канікулах, 25 березня здебільшого залишилися закритими. Синоптики стверджують, що такого рясного снігопаду наприкінці березня в реґіоні не було від 1987 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...