Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Ураган «Немо» напав на Америку

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Ураган «Немо» напав на Америку

Сніжний шторм «Немо» налетів на північно-східне узбережжя США. Висота снігового покриву внаслідок сильних снігопадів може скласти до 90 см у деяких районах. В епіцентр стихії потрапили штати Род-Айленд, Коннектикут, Массачусетс, Нью-Йорк і Мен. Їх жителям влада порадила без особливої потреби не залишати своїх будинків. Губернатор Массачусетсу наказав припинити автомобільний рух, за винятком службового транспорту. У штаті також закрилися всі школи.

У Бостоні, де 8 лютого не працювали навчальні заклади, міський голова Томас Меніно закликав власників приватних компаній розпустити працівників по домівках на час негоди. Очікується, що в Бостоні випаде понад 90 см снігу, що набагато перевищить рекордний рівень опадів 2003 року, коли випало 70 см. У штаті Коннектикут зараз понад тисячу будинків залишається без електрики. На автозаправних станціях спостерігаються перебої з бензином.
Того ж дня припинили роботу нью-йоркські аеропорти імені Кеннеді та LaGuardia, а також Newark у сусідньому місті Нью-Джерзі. Було скасовано понад 4 тис. авіарейсів. Залізнична компанія Amtrak оголосила про зупинення руху потягів між Нью-Йорком і Бостоном із вечора минулої п’ятниці.
Жителів штатів, які опинилися на шляху стихії, попередили про необхідність запасатися продовольством, через що в супермаркетах вишикувалися великі черги. Люди купували не тільки їжу, але також інструменти для розчищення снігу, генератори й паливо для них.
Снігова буря 9 лютого призвела до загрози затоплення низки прибережних міст у штаті Массачусетс. У місті Галлі вода затопила вулиці. Міська адміністрація закликала всіх мешканців покинути свої будинки. У Маршфілді влада розпорядилася почати евакуацію жителів прибережної зони протяжністю півмилі. У Солсбері розпочалася примусова евакуація людей із районів, яким загрожує затоплення. Загони Національної гвардії надали допомогу в евакуації.
Надзвичайну ситуацію було оголошено владою п’яти штатів, включаючи Массачусетс, Коннектикут, Мен, Род-Айленд і Нью-Йорк. Багато міст засипано снігом, у зв’язку із чим на території штатів заборонили пересування на приватних автомобілях. Через розбурхану стихію понад 650 тис. мешканців Массачусетсу, Род-Айленда, Коннектикуту, Мена, Нью-Гемпшира, Вермонта, Нью-Йорка і Нью-Джерсі залишилися без електроенергії
У Мілфорді ж за добу випало 96,5 см снігу, в Бостоні — 55 см, у Нью-Йорку — майже 40 см. Місцеві комунальники цілодобово прибирали сніг і повалені дерева, ліквідовували розриви ліній електропередач.
Тим часом, аеропорт імені Кеннеді 9 лютого відновив свою роботу, прийнявши перший авіарейс. 10 лютого комунальні служби та рятувальники взялися за масштабні роботи з ліквідації наслідків снігової бурі. Засоби масової інформації повідомили про 15 загиблих унаслідок снігової бурі «Немо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply