Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Украли… українську горілку

Автор:

|

Липень 11, 2013

|

Рубрика:

Украли… українську горілку

Понад 4,5 тис. пляшок горілки загальною вартістю 1,1 млн USD було викрадено зі складу в Маямі (штат Флорида). Злодії, проламавши діру в бетонній стіні складу, винесли 752 ящики з горілкою, що належали компанії Spirits Of The Tsars Vodka, завантажили їх у два автомобілі та зникли з місця події. 

Марк Овенс, президент компанії Spirits Of The Tsars Vodka, заявив, що злодії прийшли на склад саме по горілку, решта дорогих предметів, що зберігалися в тому самому приміщенні, їх не зацікавила.
Величезна вартість збитків, розповів п. Овенс, пояснюється тим, що кожна пляшка вкраденої горілки «Дух царів» коштує від 249 USD у роздрібному продажу до 1,2 тис. USD — у нічних клубах. «Дух царів» виробляється в Україні за особливою технологією та розливається у виготовлені у Франції спеціальні пляшки, оздоблені 24-каратним золотом. Загалом, за словами посадовця, на рік виробляється й постачається в США лише 5 тис. пляшок такої горілки. За інформацію, яка допоможе знайти злодіїв і викрадену горілку, компанія Spirits Of The Tsars готова виплатити винагороду на суму 5 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply