Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Український тренер скоїв суїцид

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Український тренер скоїв суїцид

Івана Правилова (на фото), українського тренера з гокею, якого звинуватили в педофілії, знайшли мертвим у його камері в американській в’язниці. Тіло українця виявили близько 15.00 за місцевим часом. За попередніми даними, ув’язнений наклав на себе руки. Призначено розтин тіла.

48-річний Правилов, який заснував у США власну гокейну школу, був заарештований у січні цього року у Філадельфії (штат Пенсильванія). Згідно з матеріалами справи, 3 січня він привіз двох українських хлопчиків до себе в помешкання, де протягом ночі займався з одним із них розпустою. Як удалося встановити, другому хлопчику п. Правилов пізніше погрожував у роздягальні. Зі скаргою на нього в поліцію звернулася сім’я зі штату Делавер, у якій підлітки жили під час візиту в США.

Починаючи з 1980-х рр. і до 2007-го Іван Правилов був тренером українського молодіжного гокейного клубу «Дружба-78», а потім заснував «унікальну гокейну школу» з тією ж назвою в США. Компанія займалася тим, що організовувала тренування для юних гокеїстів зі США, України й інших країн. Пан Правилов намагався сховатися від слідства. 26 січня йому було висунуто звинувачення в перетині кордонів штату з наміром учинити сексуальний злочин. Українець відмовився визнати свою провину. Під час судових засідань він поводився досить активно й одного разу через перекладача передав судді повідомлення, що з тюрми не може зв’язуватися зі своїм адвокатом.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply