Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Українська влада втратила підтримку

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Українська влада втратила підтримку

У Конґресі США вже ніхто не підтримує української влади, бо не вважає Україну демократичною державою. Про це заявив Стівен Пайфер, колишній посол США в Україні. «Резолюції дуже добре передають те, що насправді думає Конґрес про Україну, і вказують на те, що американська влада розглядає можливість застосування санкцій, — заявив він. – Найбільше вражає, що остання резолюція сенатора Ричарда Дурбіна, підтримана сенатом у вересні, закликає не видавати віз окремим українським чиновникам».

Пан Пайфер назвав смішною заяву українського Міністерства закордонних справ (МЗС), що процес ухвалення резолюції сенату був нелегітимним. «Американський Конґрес упродовж 20 років був дуже й дуже доброзичливим до України. І тут жодна людина не виступила проти. Але вже не залишилося нікого, хто би захищав нинішній уряд, — зазначив екс-посол. – Існує загальне бачення, що Україна більше вже не є демократичною державою. Це очевидно».
Як писав «Міст», у вересні ц. р. сенат США ухвалив резолюцію про звільнення Юлії Тимошенко та санкції щодо осіб, причетних до її ув’язнення. У МЗС України у відповідь заявили, що цей документ було прийнято за «як мінімум, сумнівною» процедурою й що автори резолюції «намагалися обійти протести інших сенаторів» із цього приводу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...