Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Україна отримає летальну зброю

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Україна отримає летальну зброю

Барак Обама

Барак Обама 25 листопада підписав схвалений Конґресом і доопрацьований бюджет США на 2016 рік на потреби національної оборони. «Таким чином, санкціоновано виділення коштів для надання військової допомоги Україні в обсязі 300 млн. USD упродовж 2016 фінансового року. При цьому 50 млн. USD зі зазначеної загальної суми може бути використано для надання нашій державі оборонних озброєнь», — йдеться в повідомленні Посольства України в США. Зазначається, що це рішення «підкреслює єдність позиції Адміністрації та Конґресу США у питанні підтримки Української держави в протистоянні російській військовій аґресії, що триває».
Петро Порошенко вже подякував п. Обамі за передбачену на 2016 рік військову допомогу Україні. «Спасибі президенту США за потужну військову допомогу Україні! Це — приклад партнерської солідарності та підтримки», — написав глава української держави у Twitter.
Нагадаємо, новий оборонний бюджет США, який викладено на 1320 сторінках, було схвалено з поправками, втім, розділи про військову допомогу Україні залишилися незміненими. Зокрема, в параграфі № 1250 визначаються повноваження для Міністра оборони США та державного секретаря приймати рішення про допомогу Україні в межах 300 млн. USD у сфері безпеки, а також забезпечення українську сторону розвідувальними даними в реальному часі. Документ, зокрема, передбачає «професійну підготовку, оснащення, матеріально-технічне забезпечення, поставки та послуги для військових, а також інших сил безпеки України».
У тексті окремо визначається пункт про надання летальної допомоги Україні, з-поміж іншого, «протитанкової зброї, мінометів, великокаліберної зброї та боєприпасів до неї, гранатометів із гранатами, а також легкої стрілецької зброї». Документ, зокрема, передбачає «професійну підготовку, оснащення, матеріально-технічне забезпечення, поставки та послуги для військових, а також інших сил безпеки України».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply