Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Убивцю підлітка знов ув’язнили

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Убивцю підлітка знов ув’язнили

Громадського патрульного Джорджа Циммермана, обвинуваченого в убивстві чорношкірого підлітка Трейвона Мартіна, знову взято під варту. Пан Циммерман перебував на волі з 23 квітня, коли він був відпущений під заставу розміром

150 тис. USD. 1 червня, однак, суд анулював рішення про заставу й зажадав від п. Циммермана повернутися до в’язниці впродовж 48 годин, через те що обвинувачений надав неправдиві дані про свій фінансовий стан. Прокурор переконував суд, що колишнього патрульного потрібно повернути за ґрати, оскільки, коли розглядалося питання про його звільнення під заставу, п. Циммерман не розповів про кошти, пожертвувані йому через спеціально створений ним сайт (тоді було зібрано 135 тис. USD, пізніше ця сума зросла).

Джордж Циммерман застрелив 17-річного Трейвона Мартіна 26 лютого 2012-го в місті Сенфорді (штат Флорида). Громадський патрульний помітив підлітка, який видався йому підозрілим, і повідомив про це в поліцію. Незважаючи на вказівки оператора, п. Цим­мерман почав самостійне переслідування юнака. Між хлопцем і патрульним виникла бійка, під час якої патрульний застрелив Мартіна. На суді він наполягав на тому, що діяв у межах самооборони. Спочатку Джорджа Циммермана допитали в поліції й відпустили, вважаючи його пояснення задовільними. Початкове рішення не притягувати п. Циммермана до відповідальності викликало різке несприйняття частини суспільства, а також спровокувало масові дискусії на тему расизму та застосування зброї в побутових конфліктах. 12 квітня п. Циммерман був заарештований, тоді ж йому висунули звинувачення в ненавмисному вбивстві.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply