Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Убивця знову вийшов під заставу

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Убивця знову  вийшов під заставу

Громадський патрульний Джордж Циммерман, звинувачений у вбивстві чорношкірого підлітка Трейвона Мартіна, 6 липня вийшов на свободу під заставу. Його звільнили з в’язниці приблизно через добу після того, як суддя Кеннет Лестер, що веде справу, призначив нову суму застави розміром 1 млн USD. За умовами звільнення, патрульний повинен одягнути електронний браслет і не має права відкривати рахунки в банку, носити паспорт або наближатися до території місцевого летовища. Згідно із чинними правилами, Джордж Циммерман вийшов на свободу, внісши 10 % відсотків суми застави.

У квітні ц. р. п. Циммермана вже відпускали на волю під заставу 150 тис. USD. Згодом, однак, прокурори заявили про те, що патрульний і його дружина ввели суд в оману щодо доходів сім’ї. Зокрема, подружжя приховало від суду той факт, що сайт на захист Джорджа Циммермана зібрав близько 135 тис. USD пожертвувань.

Через надання неправдивих свідчень 1 червня п. Циммермана помістили назад до в’язниці. Його дружину також заарештували, згодом її відпустили під заставу 1 тис. доларів.

Нагадаємо, 26 лютого 2012 року Джордж Циммерман, патрулюючи вулиці міста Сенфорда у Флориді, зауважив пі­дозрілого чорношкірого підлітка й розпочав його переслідування. Між ними сталася бійка, під час якої патрульний застрелив підлітка, що, як з’ясувалося, був беззбройним. На допиті

п. Циммерман заявив поліції, що діяв із міркувань самооборони, і спочатку в правоохоронців не виникло жодних претензій до патрульного. Рішення поліції не притягувати Джорджа Циммермана до відповідальності не сподобалося значній частині американського суспільства, і після того, як справа набула широкого резонансу, Джорджа Циммермана було затримано. Офіційні звинувачення в убивстві другого ступеня п. Циммерману було висунуто 12 квітня. Сам патрульний відмовився визнати свою провину.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply