Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Убили знайомого Царнаєвих

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Убили знайомого Царнаєвих

Чоловіка, якого допитувало ФБР у зв’язку з вибухами в Бостоні, було застрелено в Орландо (штат Флорида), після того як він атакував федеральних агентів. За наявними даними, це — 27-річний Ібрагім Тодашев. Його разом зі ще одним чоловіком допитували, як вважають, через його знайомство з Тамерланом Царнаєвим — одним із підозрюваних у вибухах на бостонському марафоні. Тодашев спілкувався із Царнаєвим незадовго до вибухів, їздив у Бостон для зустрічі з Царнаєвим, а також планував поїздку до Чечні.

Як писав «Міст», Тамерлан Царнаєв був убитий у перестрілці з поліцією через кілька днів після вибухів у Бостоні. Його брата затримали наступного дня. Постріли пролунали невдовзі після півночі за місцевим часом у квартирі, де мешкав Тодашев. Цьому передувала суперечка між ним і агентами ФБР, під час якої Тодашев нібито накинувся на одного з них.
Один із працівників ФБР підтвердив факт загибелі чеченця. «Зараз ми здійснюємо перевірку за фактом стрілянини за участю спеціального агента ФБР, — повідомив спецагент Дейв Кувертьє. — Між агентом, що перебував при виконанні обов’язків, і підозрюваним відбулася сутичка. Підозрюваний помер».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply