Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

У пошуках найстрашнішого щура

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

У пошуках найстрашнішого щура

Служба нью-йоркського метро, невдоволена тим, що міська підземка аж кишить пацюками, призначила премію за найстрашніше фото гризунів, які зустрічаються на станціях. Участь у конкурсі може взяти кожен охочий, надіславши фотографію на спеціальний сайт під назвою «Оціни мого щура», створений профспілкою працівників транспорту. Там уже утворилася ціла галерея знімків і навіть відеороликів, що демонструють мешканців підземки: один щур риється в сміттєвому баку, інший сидить просто на платформі, третій тягне кудись величезний шматок піци.

На переможця конкурсу, якого буде оголошено за результатами голосування, чекає приз у вигляді безкоштовного проїзного квитка на метро на цілий місяць. «Гадаю, нікому не хочеться працювати по сусідству зі сотнями бридких пацюків. Тому ми вирішили серйозно взятися за вирішення цієї проблеми», — зазначив Джим Геннон, представник профспілки. За його словами, останнім часом щури стали аґресивнішими й було навіть зафіксовано кілька випадків, коли вони нападали на пасажирів.

Працівники підземки закликають транспортне управління Нью-Йорка організувати реґулярніше прибирання станцій, установити більшу кількість сміттєвих урн на платформах, а також затулити діри в стінах і підлогах. «Зараз активні заходи з боротьби з гризунами вживаються лише на 20 станціях. Цього аж ніяк не достатньо», — стверджують представники профспілки.

Своєю чергою, транспортне управління зазначає, що радо провадило би ефективнішу боротьбу з пацюками, але на це бракує коштів. А в міському департаменті охорони здоров’я заявили, що не мають даних про кількість щурів у мегаполісі, зазначивши, однак, що кількість вхідних дзвінків зі скаргами на гризунів торік дещо скоротилася.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...