Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 12, 2019

У Новому Орлеані розстріляли парад

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

У Новому Орлеані розстріляли парад

У Новому Орлеані (штат Луїзіана) невідомі особи зчинили стрілянину по глядачах, котрі спостерігали за парадом на честь Дня матері. Поранення отримало, щонайменше, 19 людей. Серед постраждалих – десятеро чоловіків і сім жінок, а також двоє дітей. Хлопчика й дівчинку (обом – до десять років) кулі зачепили по дотичній, залишивши на шкірі подряпини й не заподіявши дітям особливої шкоди. Двом пораненим, чоловікові та жінці, знадобилося хірургічне втручання. Але ні в них, ні в інших постраждалих немає поранень, не сумісних із життям.

Поліція веде пошук трьох підозрюваних. Очевидці бачили, як ті втікали з місця події. Один із підозрюваних — афро-американець віком від 18 до 22 років – був одягнений у білу футболку та блакитні джинси.
Ремі Бред, офіційний представник поліції, назвала цей злочин украй незвичайним випадком. У зв’язку із цим вона висловила впевненість, що «винних швидко заарештують». А Ронал Серпас, суперінтендант поліції, закликав тих громадян, які володіють інформацією про злочинців, поділитися нею з владою. «Із невідомих для нас причин двоє чи троє осіб відкрило вогонь по натовпу», — зазначив він. За словами посадовця, стрілянина тривала всього кілька секунд.
Мітч Ландре, мер Нового Орлеана, підтримав заклик п. Серпаса до населення. «Як я вже казав раніше, для нас украй важливо замінити культ смерті на культ життя на вулицях міста. Такі події не залишаться без відповіді. Ми маємо намір бути дуже аґресивними. На параді були сотні людей. І хтось із них напевно знає тих, що скоїли цей злочин», — заявив мер. За інформацію про стрільців призначено винагороду розміром 2,5 тис. USD.
Публічний захід, на якому стався злочинний інцидент, належить до так званих парадів другої лінії: вулицею крокує мідний духовий оркестр у супроводі тріумфуючих глядачів, які немов утворюють із двох боків другу лінію. Такі марші вельми популярні в Новому Орлеані й відбуваються мало не кожних вихідних. Цей парад мав пройти всього два квартали. Участь у ньому взяло 200 осіб.
Слідчі не вважають, що стрілянина на параді в Новому Орлеані була терористичною атакою. Про це заявила Мері Бет Роміґ, представник місцевого відділу Федерального бюро розслідувань. «Це — звичайний акт вуличного насильства в місті», — сказала вона.
У злочині підозрюється 19-річний Акейн Скотт. Поліція Нового Орлеана раніше вже стикалася зі ним. У лютому 2012-го він був заарештований і звинувачений у незаконному зберіганні вкраденої зброї. У квітні того ж року окружний прокурор, однак, відмовився від звинувачень.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply