Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

У Лазаренка конфіскували літографію Пікассо

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

У Лазаренка конфіскували літографію Пікассо

Влада США вилучила в екс-прем’єра України Павла Лазаренка літографію Пабло Пікассо та цінну вазу. Відповідне рішення ухвалив суддя Північного округу Каліфорнія. Твори мистецтва зберігалися в маєтку колишнього українського урядовця, доки його не пограбували двічі протягом 2012 року. Правоохоронці, знайшовши цінні речі, не повернули їх п. Лазаренку, попри клопотання дружини, а тримали на зберіганні в себе.

Наприкінці жовтня ц. р. суддя Брейєр ухвалив рішення конфіскувати в п. Лазаренка літографію Пікассо «Дама з шиньйоном» орієнтовною вартістю 30 тис. USD, а також вазу, оцінену сумою 7,8 тис. USD. Витвори мистецтва були конфісковані в рахунок погашення суми відмитих у США коштів, які екс-прем’єр України зобов’язаний виплатити уряду Америки за рішенням суду, — 22 млн 851 тис. USD.
Із свого будинку п. Лазаренкові дозволили забрати лише особисті речі. Як зазначається у звіті маршала США, наразі екс-прем’єр вивіз звідти два фургони. До слова, у звіті вказано, що Павло Лазаренко особисто був присутній при відвантаженні своїх речей із конфіскованого палацу, що означає — він уже на волі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...