Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 16, 2019

У братів Царнаєвих був запас бомб

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

У братів Царнаєвих був запас бомб

За повідомленням поліції Нью-Йорка, після теракту в Бостоні в розпорядженні братів Царнаєвих іще залишався один саморобний вибуховий пристрій, поміщений у скороварку, а також п’ять бомб, виготовлених із обрізків металевих труб. Вибухові пристрої ймовірно могли бути використані для теракту в Нью-Йорку.

Джохар Царнаєв, який зараз перебуває в лікарні, поінформував слідство, що вони зі старшим братом Тамерланом хотіли влаштувати теракт у центрі Нью-Йорка, проте конкретного плану не мали, а рішення прийшло спонтанно.
Майкл Мак-Кол, голова комітету з національної безпеки палати представників Конґресу, каже, що дії братів Царнаєвих наштовхують на думку про те, що вони пройшли спеціальну підготовку. «з огляду на складність цього пристрою, його відмінні особливості, на гадку спадає Афганістан і Пакистан. Уміле виготовлення та поводження — усе це говорить про те, що в них був інструктор. Питання тепер полягає в тому, де цей інструктор або інструктори — у Чечні чи в США», — заявив п. Мак-Кол.
Він також зазначив, що його дивує той поспіх, із яким американська влада заявила про відсутність у братів Царнаєвих міжнародних зв’язків. Конґресмен також додав, що не останню роль у радикалізації Тамерлана Царнаєва зіграла його матір. «Я вважаю, що в разі приїзду до США вона повинна бути доставлена ??на допит», — зазначив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply