Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Трамп уже всіх втомив

Автор:

|

Грудень 17, 2015

|

Рубрика:

Трамп уже всіх втомив
Дональд Трамп

Дональд Трамп

Бізнесмен і політик-республіканець Дональд Трамп продовжує епатувати. Він виступив за «загальну та повну заборону на в’їзд у США мусульманам. «Опитування виявили ненависть послідовників ісламу до американців, — стверджується в заяві політика. — Це почуття — за межами розуміння, але воно загрожує зростанням терористичних атак». «Поки ми не зможемо визначити і зрозуміти цю проблему і ту загрозу, яку вона представляє, наша країна не повинна ставати жертвою нападів людей, які вірять тільки в джихад і не відчувають сенсу та поваги до людського життя, — закликав кандидат у президенти. — Заборона могла б діяти аж до законодавчого визначення Конґресом заходів щодо профілактики тероризму. Звідки ця ненависть йде і чому — ми повинні з’ясувати».
Письменниця Джоан Ролінґ зауважила, що пропозиція п. Трампа заборонити мусульманам в’їзд в країну гірша, ніж злодіяння лорда Волдеморта з її книг про Гаррі Поттера. «Як жахливо. Мій персонаж далеко не такий огидний», — написала вона у Twitter.
Далі Дональд Трамп висунув пропозицію закрити Інтернет. Таку заяву він зробив, виступаючи на агітаційній зустрічі перед виборцями в Південній Кароліні. Політик не став пояснювати, що саме має на увазі під цією фразою. На його думку, подібний захід допоможе в боротьбі з екстремістами, котрі вербують американців у терористичні організації. «Ми втрачаємо багатьох через Інтернет», — заявив п. Трамп.
Він вважає, що для закриття Інтернету потрібно поговорити з Біллом Ґейтсом та іншими людьми, котрі «по-справжньому розбираються в тому, що відбувається». Кандидат у президенти також додав, що хтось обов’язково скаже, ніби його пропозиція порушує право на свободу слова. «Вони — дурні люди», — підсумував він.
Після цього Джош Ернест, прес-секретар Білого дому, заявив, що Дональд Трамп не може претендувати на посаду президента США. Чиновник закликав республіканців відмовитися висувати п. Трампа від своєї партії. За його словами, інші можливі претенденти від цієї партії не повинні підтримати цього кандидата, якщо той переможе на попередніх виборах. «Зараз питання — до іншої частини Республіканської партії, чи справді вона збирається бути втягнута в цій смітник історії разом із ним?», — запитав п. Ернест.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply