Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Трамп скаженіє

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Трамп скаженіє

антиТрамп

Мільярдер Дональд Трамп, котрий претендує на висунення кандидатом у президенти США від Республіканської партії, заявив, що Барак Обама та Гіларі Клінтон несуть відповідальність за виникнення терористичної організації «Ісламська держава» (ІД). «Вони створили ІД», — запевнив скандальний політик.
Він також дав свою оцінку подіям у столиці Ірану, де відбулися акції протесту у зв’язку зі стратою в Саудівській Аравії знаменитого шиїтського проповідника шейха Німри ан-Німра. «У Тегерані спалюють посольство Саудівської Аравії, розумієте? Вся справа в тому, що Іран намагається взяти гору над Саудівською Аравією. Вони завжди намагалися. Вони хочуть отримати нафту», — вважає п. Трамп.
Своє ставлення до цього політика показали деякі його потенційні виборці. Під час щорічного параду троянд у небі над містом Пасадена (штат Каліфорнія) першого дня нового року з’явилися образливі написи на адресу Дональда Трампа. Після завершення святкового заходу глядачі побачили в небі кілька фраз, серед них — «Трамп — огидний», чи «Хто завгодно, тільки не Трамп». В акції узяли участь шість літаків, один із написів виклали у Twitter. Серед демократів лідирує колишній держсекретар Гіларі Клінтон. Вибори президента США відбудуться 8 листопада ц. р.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...