Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Трамп переміг би в РФ, а Клінтон обрали б громадяни 44-х держав

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Трамп переміг би в РФ, а Клінтон обрали б громадяни 44-х держав

Дональд Трамп

Міжнародна асоціація WIN/Gallup провела опитування в 45-ти країнах, у яких проживає близько 75 % землян.

Випереджає навіть у КНР
Міжнародна асоціація WIN/Gallup звернулася в серпні й вересні ц. р. до 44 млн 194 тис 45 громадян 45 держав зі запитанням «Якби ви змогли проголосувати на виборах президента США, то за кого ви б віддали свій голос?». Більшість опитаних у 44-х країнах відповіли, що обрали б кандидата від Демократичної партії Гіларі Клінтон. Натомість республіканцю віддали б більшість голосів тільки в одній державі — Російській Федерації (РФ). У ній його обрали б 33 % опитаних, п. Клінтон — лише 10 %, а 57 % — жодного з них.
Зате перевага Гіларі у жителів Португалії, Фінляндії та Південної Кореї склала 79-80 %. Порівняно менший відрив у неї від п. Трампа в Лівані, Індії та Палестині, де вона перемогла б суперника з відривом у 22-23 %. А найменший (9 %) — у Китайській Народній Республіці (КНР).
Але й там за п. Клінтон готові проголосувати більше виборців, ніж на її батьківщині. Адже, за результатами національного опитування, проведеного інформаційної агенцією Reuters 7-13 жовтня ц. р., вона випереджає свого суперника на 7 %. Згідно з цим же дослідженням, 44% американців підтримують її, а 37 % — Трампа.
А оскільки за підсумками опитування, проведеного 23-29 вересня, відрив екс-держсеретаря від мільярдера складав ще менше 5 %, то жовтневі результати засвідчили, що на них таки вплинути теледебати кандидатів й скандали навколо більш одіозного з них — Дональда Трампа, котрий тим часом продовжує заробляти бали в громадян іншої держави. Як повідомили у виданні Politico, він заявив, що в разі його обрання президентом згоден зустрітися з Путіним ще до своєї інавгурації.

«Велика кількість зв’язків»
Однак щодо своєї перемоги на виборах республіканець поширює цілком протилежні одну одній заяви. Приміром, 17 жовтня він стверджував у Twitter, що майбутні президентські вибори вже нібито, за його словами, «сфальсифіковані через нечесні засоби інформації, які підтримують нечесну Гіларі».
Але якщо він вважає чесними лише ті засоби інформації, які підтримують його, то йому таки варто подумати над тим, чи не перебратися до РФ, де йому настільки раді, що обрали б президентом. Тим паче, що як повідомили днями в лондонському часописі Financial Times, мільярдер має велику кількість зв’язків у Росії.
Як з’ясувало британське видання, він налагодив їх ще в часи СРСР. А вперше побував у Москві 1986 року й обговорював там проект будівництва готелю Trump Tower, після провалу якого запросив Михайла Горбачова, президента СРСР, із дружиною відвідати Trump Tower у Нью-Йорку, але цей візит не відбувся.
Зате, за даними журналістів Financial Times, у 2000-х рр. покупці з РФ придбали нерухомість, пов’язану з республіканцем, на сотні мільйонів доларів. Окрім того, саме п. Трампу і його партнерам належав бренд 24K Super Premium Vodka. А 2008-го росіянин Дмитро Риболовлєв придбав особняк теперішнього кандидата за 95 млн USD. Саме ця угода стала найбільшою в США з російськими громадянами.
Ще одна відома угода, укладена з росіянами, стосується конкурсу краси «Міс Всесвіт», права на який належать Дональду Трампу. Московський мільярдер Арас Агаларов уклав із фірмою республіканця контракт на 14 млн USD, аби провести цей захід у Москві.

Резонанс від скандалу
Тим часом у США, як повідомили на телеканалі NBC News, поведінкою мільярдера обурені навіть двоє «великих донорів» його виборчої кампанії, котрі передали десятки тисяч доларів на підтримку цього кандидата, однак уже вимагають повернути їм гроші.
Один із них пояснив це тим, що він «засмучений» поведінкою п. Трампа після появи у мережі відеозаписів із його непристойними висловлюваннями. Дослівно ж він заявив таке: «Я не можу підтримувати сексиста. У мене троє маленьких дітей, і я не підтримуватиму грубого сексиста. Очікую повернення моєї пожертви».
Навіть такий високопоставлений республіканець, як Пол Раян, спікер Конґресу, запевнив, що не стане рятувати репутацію п. Трампа після витоку скандальних відеозаписів із висловлюваннями про жінок. Він також відкликав раніше надіслане мільярдерові запрошення на щорічний осінній фестиваль республіканців.
І не дивно — адже минулого тижня п. Трампа звинуватили в сексуальних домаганнях ще дві американки. Зокрема, 46-річна Крістін Андерсон повідомила газеті The Washington Post, що в 1990-ті рр., коли вона працювала офіціанткою в одному з клубів на Мангеттені в Нью-Йорку, Дональд Трамп спробував залізти їй під спідницю.
Ще одне звинувачення надійшло від 41-річної Саммер Зервос, колишньої учасниці телевізійного шоу «Учень», яке вів п. Трамп. Вона заявила, що 2007-го він запросив її в готель Beverly Hills на співбесіду про можливу роботу, але одразу ж став цілувати та намагатися схилити до інтимної близькості.
Раніше 74-річна Джесіка Лідс пригадала в розмові з кореспондентом часопису New York Times, як під час польоту в Нью-Йорк, коли їй було 38 років, Дональд Трамп, котрий сидів по сусідству з нею, підняв підлокітник крісла і почав її мацати. За словами іншої жінки — Рейчел Крукс, чинний кандидат у президенти поцілував її в губи всупереч її бажанню 2005-го в ліфті вежі Trump Tower у Нью-Йорку. А Мінді Мак-Гіліврей заявила часопису Palm Beach Post, що мільярдер хапав її за сідниці в його клубі Mar-a-Lago у Флориді 2003 року.
Кандидат у президенти назвав звинувачення цих жінок «брехнею», однак Девід Мак-Кроу, віце-президент і заступник головного юриста часопису The New York Times, відкинув його претензії в наклепі й пояснив у листі адвоката Дональда Трампа: «Ніщо в нашій статті не мало ні найменшого впливу на репутацію, яку п. Трамп своїми словами і діями сам собі створив».
Девід Мак-Кроу також запевнив: якщо Трамп продовжить наполягати на тому, що стаття про нього в The New York Times була наклепницькою, то газета тільки «вітатиме можливість переконати його через суд», що у ній написали про нього винятково правду. Втім, до застережень щодо нього кандидат від Республіканської партії повсякчас спонукає не лише своєю аморальною поведінкою.

Вся надія — на гакерів?
Приміром, Зейд Раад аль-Гусейн, Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй (ООН) із прав людини, назвав його небезпечним у разі його обрання президентом США тому, що погляди Дональда Трампа на вразливі спільноти людей, зокрема, на мусульман, імміґрантів чи національні меншини, наводять на думку, що за його влади ці групи можуть бути позбавлені їхніх людських прав, і треба бути насторожі, щоб цього не сталося. Відтак п. Зейд закликав зупинити, за його словами, «таких демагогів і політичних фантазерів». Прикметно, що за мільярдера заступився лише Віталій Чуркін, постійний представник РФ в ООН, котрий заявив, що п. Зейд Раад аль-Хусейн не повинен критикувати іноземних політиків.
Натомість Барак Обама відреагував на заяву Дональда Трампа, що Гіларі Клінтон нібито бере участь у змові еліт, спрямованій проти середнього класу і бідних, так: «Це людина, котра весь свій час приділяла тому, щоб переконати всіх, що він сам — із глобальної еліти. Він літав на літаку по всьому світу, й у нього був час тільки на знаменитостей. А тепер хоче стати борцем за робочий клас?».
Для того, щоб хоч трохи вирівняти співвідношення негативної інформації про кандидатів у президенти, яка наразі явно не на користь п. Трампа, міжнародна організація WikiLeaks, яка займається витоками таємної інформації й її подальшою публікацією на своєму сайті, оприлюднила вже понад 15 тис. електронних Джона Подести, керівника передвиборного штабу п. Клінтон. Натомість у компанії CNN пояснили з посиланням на джерела, близькі до розслідування гакерських атак на штаб демократів, що водночас зростає й кількість доказів, що саме Кремль використовує WikiLeaks для «зливу» вкрадених даних, відтак американські спецслужби розслідують ступінь взаємозв’язку між ними.
Відтак, Джо Байден, віце-президент США, навіть пригрозив, що після недавніх кібернападів на американські політичні організації в США, за якими стоять російські гакери, РФ варто побоюватися «відчутних наслідків». Відповідаючи на питання «Чому уряд США не реагує на можливі гакерські атаки з боку Росії?», п. Байден відповів, що у Вашинґтона є «можливості це зробити, і повідомлення буде відіслано».
Крім цього, віце-президент зазначив, що Путін «буде про це знати», а також що можлива відповідь надійде в «вибраний нами час» і вона матиме «величезний вплив». Пізніше NBC повідомив, що ЦРУ у відповідь нібито планує кібернапад, який «стурбує і скомпрометує Кремль».

Ігор Голод

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply