Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Трамп епатує, а проти Клінтон зупинили розслідування

Автор:

|

Квітень 07, 2016

|

Рубрика:

Трамп епатує, а проти Клінтон зупинили розслідування
Дональд Трамп

Дональд Трамп

Дональд Трамп, потенційний кандидат у президенти від Республіканської партії, вирішив розкритикувати Північноатлантичний альянс. Виступаючи перед своїми прихильниками в штаті Вісконсин, він заявив, що країни НАТО «не платять свою справедливу частку», а сам блок — «застарів». «Або вони платять, або нехай забираються. Й якщо це розвалить НАТО, то нехай так і буде», — заявив мільярдер.
А у програмі на каналі MSNBC він заявив, що підтримує заборону абортів і при цьому вважає за доцільне карати жінок, котрі зробили аборт. Проте на запитання, чи слід карати чоловіка, від котрого жінка була вагітною, п. Трамп відповів «ні».
Його конкуренти на праймеріз розкритикували позицію свого суперника. Тед Круз заявив, що цей мільярдер скаже «будь-що заради привернення уваги». А Джон Кейсік наголосив, що «жінок не можна карати (за аборти. — Ред.) в жодному разі».
Гіларі Клінтон, потенційний кандидат від Демократичної партії, також розкритикувала позицію Дональда Трампа. Вона наголосила, що «ми не можемо підпустити до Білого дому людину з такою зневагою до прав жінок». Після цього штаб скандального республіканця випустив заяву, у якій його позиція була сформульована дещо нейтральніше. Мільярдер уточнив, що за аборти треба карати не жінок, а лікарів.
Тим часом, Державний департамент призупинив внутрішнє розслідування щодо використання п. Клінтон особистої електронної пошти зі службовою метою. Про це повідомила Елізабет Трюдо, офіційний представник Держдепу.
Це було зроблено у зв’язку з тим, що своє власне розслідування проводить ФБР. За словами п. Трюдо, в Державному департаменті існує правило — припиняти внутрішній розгляд на час, поки своє розслідування ведуть правоохоронці. Чиновниця уточнила, що рішення про це було прийнято після консультацій із ФБР, яке намагається визначити, чи порушила колишня глава американської дипломатії карне законодавство.
Той факт, що вона порушила посадові інструкції, вже ніхто не оспорює. У посланнях, які відправляла й отримувала п. Клінтон на свою особисту електронну адресу, виявилися відомості, пізніше засекречені Держдепом. Правда, в момент листування ця інформація не вважалася секретною. Гіларі Клінтон, котра є головним претендентом Демократичної партії на посаду президента США, вже давно визнала свою помилку, але досі змушена виправдовуватися щодо цього.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply