Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Трагедія у кінотеатрі Аврори

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Трагедія у кінотеатрі Аврори

12 людей загинули через стрілянину, зчинену 20 липня на показі нового фільму про Бетмена в Аврорі, передмісті Детройта (штат Колорадо). Крім того, 70 осіб було поранено, 30 із них потрапили до лікарні, 11 — у важкому стані.

Приблизно через 30 хвилин після початку пре­м’єри фільму «Темний Лицар: відродження леґенди» в кінотеатрі Century 16 Movie невідомий чоловік у протигазі почав кидати в зал ґранати зі сльозогінним газом, а потім відкрив вогонь по глядачах. «Люди, які перебували всередині, сказали нам: спершу вони подумали, що це було частиною показу. Вони вважали, що то були спеціальні петарди, аж потім зрозуміли, що в залі свистять справжні кулі», — розповів очевидець подій. Місцевий шпиталь було приведено до стану підвищеної готовності у зв’язку з надзвичайною подією.

Джеймс Голмс, підозрюваний у стрілянині по глядачах кінотеатру, купував зброю та боєприпаси протягом двох останніх місяців, причому на леґальній основі, заявив Ден Оутс, начальник поліції міста Аврори. 24-річний Голмс, який називає себе Джокером, постане перед судом.

Після такої трагічної події компанія Warner Bros. відкликала рекламний ролик свого нового фільму «Мисливці за ґанґстерами», у якому була сцена стрілянини в кінозалі. У США оголосили п’ятиденний траур у пам’ять про жертв стрілянини в кінотеатрі міста Аврори.

Президент США Барак Обама та його суперник на майбутніх президентських виборах Мітт Ромні скасували всі намічені на вихідні аґітаційні заходи й зняли з ефіру свої передвиборні ролики. Глава Білого дому зустрівся в лікарні з родичами загиблих.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply