Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Террі Джонса знову заарештували

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Террі Джонса знову заарештували

Поліція міста Малберрі (штат Флорида) у ніч на 12 вересня заарештувала Террі Джонса, відомого своїми акціями зі спалення Корану. Цього разу проповідник намагався знищити у вогні 3 тис. примірників священної книги мусульман. Пастор Джонс був затриманий після того, як поліція зупинила його фургон, заповнений примірниками Корану, залитими гасом. Разом із ним за ґрати потрапив і його помічник. За словами священнослужителя, загалом він збирався спалити 2 998 книг — по одній на кожну жертву терактів 11 вересня 2001 року.

Террі Джонс відомий своїми антиісламськими виступами. Уперше він заявив про свій намір спалити Коран 2010-го, а в березні 2011 року вчинив задумане. Після цього суд заборонив о. Джонсу протягом трьох років наближатися до мечетей. Однак навесні 2012 року той знову спалив кілька примірників Корану, а також зображення пророка Мухаммеда.
Надвечір того ж дня Террі Джонса та його помічника було відпущено під заставу. Як повідомив представник місцевого шерифа, кожен зі звільнених заплатив заставу розміром 2,5 тис. USD. Проти них висунуто звинувачення у зберіганні небезпечних матеріалів у непридатній для цього ємності.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply