Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

С’юзан Райс може стати радником Обами

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

С’юзан Райс може стати радником Обами

Постійний представник Сполучених Штатів при ООН С’юзан Райс, якій не вдалося стати наступницею Гіларі Клінтон на посаді держсекретаря, має чималі шанси бути призначеною радником президента США з національної безпеки. Про це повідомило видання The Washigton Post із посиланням на чиновника Адміністрації США.

«Райс, безсумнівно, є основним претендентом, аби пізніше цього року замінити Тома Донілона на посаді радника президента Обами з національної безпеки», — ідеться в статті. Видання зазначає, що таке призначення дасть п. Райс змогу конкурувати з державним секретарем Джоном Керрі за вплив у формуванні зовнішньої політики США.
Як писав «Міст», С’юзан Райс була головним претендентом на посаду держсекретаря США, але їй довелося зняти свою кандидатуру. Приводом до цього стала аґресивна критика на її адресу з боку конґресменів-республіканців після нападу на консульство США у Бенґазі в 11-ту річницю терактів 2001 року. Представники Адміністрації США пов’язували цей напад із реакцією на фільм «Невинність мусульман», і саме С’юзан Райс озвучила цю версію на телебаченні. Із часом події у Бенґазі було визнано спланованим терактом, а республіканці звинуватили Адміністрацію президента Обами в некомпетентності в дотриманні безпеки дипломатичної місії в Лівії.

До слова
Гіларі Клінтон завжди дивувала світ своєю неймовірною енергією, що дозволяла їй переміщатися на тисячі миль та змінювати різні часові пояси й погодні умови, зберігаючи при цьому чіткість мислення. Така життєстійкість організму 65-річної Клінтон прославила її як наймобільнішого держсекретаря в історії США. Але що ж допомагало цій жінці підтримувати тонус при такому жорсткому графіку роботи? Виявляється, гострий перець чилі. За зізнанням самої Гітарі Клінтон, вона їсть дуже багато перцю чилі, що стимулює потовиділення. На думку дієтологів, у гострому перці справді міститься багато активних інгредієнтів, корисних для організму. Перець чилі, наприклад, має вдвічі більше вітаміну С, ніж цитрусові.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...