Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Ситуацію в Україні Вашинґтон оцінює щодня

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Ситуацію в Україні Вашинґтон оцінює щодня
Джефф Ратке

Джефф Ратке

Сполучені Штати на щоденній основі оцінюють ситуацію в Україні та корегують свою позицію в українському питанні для запровадження якнайефективніших заходів щодо дипломатичного розв’язання конфлікту. Про це заявив Джефф Ратке, офіційний представник Державного департаменту.

«Від самого початку цієї кризи ми зосереджувалися на підтримці України та розв’язанні конфлікту дипломатичним шляхом, що поважає суверенітет і територіальну цілісність України. Ми постійно оцінюємо нашу політику в питанні України, щоб упевнитися, що вона спрямована на досягнення нашої мети», — наголосив п. Ратке. Він також зазначив, що офіційний Вашинґтон і зараз продовжує розмірковувати, «як краще допомогти Україні».
Представник Держдепартаменту нагадав, що тільки впродовж минулого тижня відбулася низка подій, які свідчать про глибоке залучення американської дипломатії в процес розв’язання кризи в Україні. Зокрема, за його словами, це були зустрічі Джона Керрі з керівництвом РФ у Сочі та його чіткі заяви щодо України, участь Держсекретаря США в міністерській зустрічі НАТО в Туреччині, його телефонна розмова з Петром Порошенком після Сочі та зустріч із Павлом Клімкіним, міністром закордонних справ України, в Анталії (Туреччина), а також візит помічника Держсекретаря Вікторії Нуланд до Києва.
«Основний меседж усіх цих кроків полягає в тому, що ми наполягаємо на виконанні «мінських угод» і підтримуємо український уряд, Президента Порошенка, прем’єр-міністра Яценюка та народ України», — зауважив чиновник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...