Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Святкування у Чикаґо

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Святкування у Чикаґо
Майк Квіглі (у центрі)

Майк Квіглі (у центрі)

У День українського Прапора 23 серпня, на центральній площі Чикаґо відбулося урочисте підняття жовто-блакитного прапора. Подібне вшанування до Дня Незалежності України традиційно щороку організовує Український конґресовий комітет Америки (відділ Іллінойс). У церемонії взяли участь представники мерії міста, українсько-американські ветерани та представники українських організацій, зокрема, міс Українська діаспора Уляна Фенін.

На минулі вихідні у Чикаґо також пройшов фестиваль під назвою «Українські дні». Подію щорічно відвідують тисячі людей, котрі приходять подивитися виступи українських танцювальних колективів, послухати українську музику та скуштувати українських страв.
Майк Квіглі, конґресмен від штату Іллінойс, зустрівся з лідерами української громади Чикаґо. Зустріч відбулася в Українському національному музеї. Конґресмен уважно вислухав усі зауваження та поради членів громади й інформував їх про ситуацію в Україні. Майк Квіглі напередодні повернувся зі зустрічі з Бараком Обамою. Він є членом Appropriations Committee та Intelligence Committee of Congress, і саме завдяки його зусиллям Конгрес США виділив 10 млн USD допомоги для українських військових. А нещодавно конґресмен Квіглі також звернувся до чиновників Білого дому з проханням озброїти Україну.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply