Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Суд виключив консультанта Януковича з позову Тимошенко до Фірташа

Автор:

|

Квітень 04, 2013

|

Рубрика:

Суд виключив консультанта Януковича з позову Тимошенко до Фірташа

Суд виключив із позову Юлії Тимошенко до компанії RosUkrEnergo (RUR) і її співвласника Дмитра Фірташа претензії до американських компаній, які вона вважала за підставні. Так, 26 березня Окружний суд Південного округу Нью-Йорка задовольнив клопотання низки американських компаній, що виступили співвідповідачами в позові Юлії Тимошенко до RUR і її співвласника Дмитра Фірташа про зняття з них обвинувачень.

«Суд ухвалив: доказів позивача (Юлії Тимошенко) в обвинуваченні американських відповідачів недостатньо, щоби підтвердити їхню причетність до ув’язнення Тимошенко, а також до допомоги й участі в схемах, наданих позивачем», — сказано в постанові суду.
Із документа випливає, що суддя Елісон Натан ухвалила відповідну постанову на підставі клопотання «про зняття обвинувачень» від 27 квітня 2012 року, поданого американськими компаніями CMZ Ventures, Dynamic Group, Barbara Ann Holdings, Vulcan Properties, а також фізичними особами Полом Манафортом і Бредом Заксоном. «Клопотання про зняття обвинувачень – задовольнити»,— ідеться в судовому документі.
В одній із компаній, до яких висувалися претензії, заявили, що «позов п. Тимошенко був необґрунтований, погано підготовлений і неаргументований». «Аргументи п. Тимошенко та її юристів були – настільки слабкі й поверхневі, що, за великим рахунком, суд не мав брати цю справу до розгляду», — стверджують там.
«По суті, рішення суду означає, що позов був лише ходом із розпачу та з метою нагнітання тиску на Україну з боку міжнародної громадськості. Американські суди не грають у такі ігри. Тепер, якщо екс-прем’єр знову спробує спрямовувати позови в суди США, вони не будуть прийняті на основі прецедентного права та рішення Окружного суду», — сказав представник компанії.
Як писав «Міст», у квітні 2011 року Юлія Тимошенко подала позов у Окружний суд Південного округу Нью-Йорка щодо RUR і п. Фірташа. Вона вимагала визнати факт змови між трейдером і українським «Нафтогазом» у ході розглядів у Стокгольмському арбітражі, унаслідок чого RUE було повернуто 12,1 млрд куб. м газу.
Пол Манафорт триавалий час був політконсультантом Віктора Януковича.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply