Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Суд відмовив у позові Луценку

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Суд відмовив  у позові Луценку

Федеральний суд округу Колумбія відмовився відновити провадження за відхиленим раніше позовом екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка (на фото) до генерального прокурора Віктора Пшонки. Позов було подано в грудні 2011 року. Пан Луценко вимагав визнати його карне переслідування в Україні незаконним та політично мотивованим, а також стягнути на його користь компенсацію моральних збитків.

У лютому 2012-го суд відхилив позов у зв’язку з тим, що позивач не виконав його розпорядження без пояснення причин. Зокрема, Юрій Луценко у встановлений термін не поінформував суд про те, як проходить повідомлення відповідачів. Після цього захист п. Луценка подав у суд клопотання про відновлення провадження за позовом. Адвокати зазначили, що готові надати необхідний звіт про повідомлення відповідачів.

Проте 26 березня суд відхилив клопотання, ухваливши, що причини, наведені захистом Юрія Луценка на його виправдання, — недостатньо переконливі. У позові

п. Луценко звинуватив відповідачів у порушенні його права на недоторканність особи шляхом незаконного арешту й необґрунтовано тривалого утримання під вартою. Крім того, екс-міністр стверджував, що він зазнавав нелюдського й такого, що принижує його гідність, поводження. Крім п. Пшонки, відповідачами за позовом виступали його перший заступник Ренат Кузьмін, а також працівники Генпрокуратури Сергій Войченко й Антон Зінченко.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply