Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Студентів відрахували за списування

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Студентів відрахували за списування

Близько 60 студентів було відраховано з Гарвардського університету після скандалу, пов’язаного з масовим списуванням під час іспитів. Така ж кількість учнів отримала інші покарання. Про те, які саме, в університеті не повідомили.

Скандал в університеті розгорівся в серпні минулого року, коли з’ясувалося, що 125 студентів допомагали один одному на останньому іспиті. Університетське керівництво повідомило, що студенти «могли неналежним чином готувати відповіді спільно або використовувати заготовки своїх товаришів». Дрю Фауст, президент Гарварду, тоді заявила, що подібна поведінка є «абсолютно неприйнятною практикою, що порушує традиції інтелектуального пошуку, якими славиться університет».
Списування відбувалося на екзамені за підсумками прослуховування курсу «Основи роботи Конґресу». Цей курс вважається одним із найлегших в університеті, і значне число студентів зазвичай отримує за нього найвищі оцінки – викладачі курсу навіть не зобов’язували їх відвідувати лекції та семінари з предмету. Майкл Сміт, декан факультету мистецтв і наук Гарварду, наголосив, що тепер керівництво університету працює над виробленням заходів із підвищення рівня академічної чесності та студентської етики в навчальному закладі, щоб уникнути подібних скандалів у майбутньому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply