Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Страхіття в Техасі

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Страхіття в Техасі

Унаслідок вибуху, що стався ввечері 17 квітня на заводі з виробництва добрив у штаті Техас, загинуло 35 людей, у тому числі шість пожежних, двоє лікарів і поліцейський. Відомо, що лише в одну з місцевих лікарень вже доставили 60 осіб. Поліція оголосила евакуацію населених пунктів, розташованих у радіусі кількох миль від заводу.

Вибух на заводі West Fertilizer, розташованому приблизно за 32 км на північ від міста Вако, стався близько 19.50 за місцевим часом. Повідомляється, що на території заводу загорівся один із резервуарів із безводним аміаком, із якого полум’я перекинулося на інші споруди. Зруйновано кілька будівель на території заводу.
За словами очевидців, вибух був такий сильний, що його було чути приблизно за 70 км від заводу. «Це було схоже на вибух ядерної бомби», — повідомив очевидець, який зараз розшукує зниклого родича в містечку Весті, розташованому в безпосередній близькості до епіцентру вибуху – за 32 км від уже згаданого міста Вако. Місцеві жителі розповіли про те, що ударну хвилю від вибуху люди відчули на півночі Техасу, причому дехто сприйняв її за землетрус.
Жителів низки районів поряд із Вестом евакуювали через витік аміаку та загрозу ще одного вибуху. Шериф округу Парнелл Макнамара заявив журналістам, що містечко Вест із населенням 2,8 тис. осіб зараз схоже на зону військових дій. На місці події працює більш як десять гвинтрокрилів і десятки автомобілів «швидкої допомоги», які розвезли постраждалих у лікарні Вако й інші найближчі населені пункти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply