Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Статуетки для «Оскара» робитимуть канадці

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Статуетки для «Оскара» робитимуть канадці

Компанія R.S. Owens & Company, виробник позолочених статуеток «Оскар», які щороку вручають лауреатам кінопремії США, звільняє з роботи більш ніж третину своїх працівників у зв’язку з купівлею її канадською компанією. Згідно з повідомленням, надісланим керівництвом RS Owens & Co. до департаменту торгівлі штату Іллінойс у Чикаґо, компанія усуне з посад 95 співробітників — персонал компанії нараховує близько 250 осіб.

17 грудня набув чинності договір про купівлю RS Owens & Co., яка зазнає фінансових труднощів, канадською компанією St. Regis Crystal. За заявами представників RS Owens & Co., це не завадить підприємству й надалі виробляти статуетки для вручення лауреатам «Оскара» й «Еммі».
Премія «Оскар» — головна щорічна національна кінопремія США, яка присуджується Американською академією кінематографічних мистецтв і наук. У цей час кожному лауреатові премії вручається позолочена статуетка «Оскар». Спочатку нагороду виготовляли з бронзи, зараз її виробляють, використовуючи спеціальний сплав — британіум, покритий 24-каратним золотом. Кожна статуетка відливається вручну й, за деякими оцінками, коштує Академії від 500 до 700 USD. Щорічно Академія замовляє від 50 до 65 нових статуеток.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...