Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

США повинні чинити тиск на режим Путіна

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

США повинні чинити тиск на режим Путіна

Володимир Путін, який побудував свою виборчу кампанію на антиамериканізмі, святкує перемогу на президентських виборах у Росії, пише The Washington Post. Водночас, адміністрація Барака Обами лобіює в Конґресі скасування поправки Джексона—Веніка 1974 року, яка обмежує торгівлю з РФ. Скасування цієї поправки, що зв’язує торговельні переваги зі свободою еміґрації, є логічним із двох причин: Росія, на відміну від СРСР, не обмежує міґрації, зате американські компанії постраждають від неї, коли РФ уступить у Світову організацію торгівлі цього року.

Тим часом група парламентаріїв під керівництвом сенатора Бенджаміна Кардіна пропонує супроводити скасування поправки Джексона—Веніка заходами, які вимагатимуть від адміністрації президента виявлення російських чиновників, відповідальних за значні порушення прав людини, заборони для них поїздок у США та заморожування їхніх активів. Ідеться, зокрема, про осіб, причетних до смерті у в’язниці російського юриста Сергія Магнітського.

Видання погоджується з тим, що «торгові переваги слід просувати». Але при цьому, на його думку, розумна відповідь США на «імперське повернення Путіна на пост президента» повинна полягати в тому, щоби ввести санкції проти тих представників його режиму, котрі садять до в’язниць і вбивають журналістів та прихильників демократичних змін.

Washington Post

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply