Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

США підтримають аграрний сектор в Україні

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

США підтримають аграрний сектор в Україні

Джед Бартон

Агенція з міжнародного розвитку USAID спільно з п’ятьма кредитними спілками України запустила програму партнерства, за якою буде виділено 6 млн. USD на розвиток аграрного сектору у Львівській, Херсонській і Харківській областях. Про це повідомив Джед Бартон, директор місії USAID в Україні.

«Ми віримо в те, що розширення кредитування на комерційних засадах стимулюватиме сільськогосподарське виробництво в Україні. Ці п’ять кредитних спілок представляють і схід, і захід, і південь України. Це — унікальний проект, спрямований на збільшення ефективності сільського господарства, яке буде застосовувати сучасні технології та нарощувати якість», — заявив п. Бартон.
Він висловив надію на те, що це партнерство стане символом нових подібних зусиль по всій Україні з метою розвивати фінансування аграрного виробництва України. «Ми очікуємо на співпрацю з іншими партнерами з приватного та державного секторів, щоби надати підтримку розвитку кредитування на комерційних засадах малих і середніх сільськогосподарських виробників України», — зазначив директор місії. Підтримку отримає п’ять партнерських українських кредитних спілок — «Анісія» (Львів), «Вигода» (Стрий, Львівська область), «Громада» (Херсон), «Народна довіра» (Херсон) і «Харківська каса взаємодопомоги» (Харків).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply