Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

США досягне «стелі» позик до кінця цього року

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

США досягне «стелі» позик до кінця цього року

Адміністрація президента попередила, що США досягнуть легальної «??стелі» державного боргу вже до кінця цього року, але країна може вжити екстрених заходів, аби запобігти дефолту й продовжити роботу уряду до початку 2013-го. За даними Міністерства фінансів, залишається 235 млрд USD до крайньої суми 16,4 трлн USD, яку він, згідно із законом, може взяти в борг. Відомство поінформувало, що цього уряду буде цілком достатньо, щоб оплачувати рахунки, включаючи відсотки за боргами й соціальні виплати, до кінця року.

Аналітики вважають, що якщо Конґрес не підвищить боргового ліміту, то в Мінфіну закінчаться способи запобігти дефолту вже в другій половині лютого. Однак цей прогноз може різко змінитися залежно від того, як президент і Конґрес упораються з проблемою масштабного підвищення податків і скорочення витрат — так званого бюджетного обриву.
Після президентських виборів і виборів до Конґресу у Вашинґтона залишиться менш ніж два місяці, аби знайти вирішення проблеми «бюджетного обриву», який може спровокувати нову рецесію в країні. Представники Міністерства фінансів, розповідаючи репортерам про плани продажу боргу, зазначили, що Конґрес мусить удатися до термінових заходів, щоби збільшити можливості країни брати гроші в борг. «Як ми бачили минулого літа, важливо, аби борговий ліміт підвищувався своєчасно», — наголосив Метью Рузерфорд, помічник міністра фінансів.
Політична боротьба, що розгорілася минулого літа через підвищення боргової «стелі», поставила США на межу дефолту й змусила агенцію Standard and Poor’s знизити кредитний рейтинґ країни. Наглядовий орган Конґресу також повідомив, що це підняло вартість позик для Мінфіну. Фінансове відомство оголосило, що має намір продати три-десяти- й тридцятирічні облігації на суму 72 млрд USD, аби погасити борги, терміни яких збігають, і залучити 8,9 млрд USD нових коштів. Тижневик «Міст» уже писав, що угода про скорочення держвитрат США та підвищення ліміту держборгу має тимчасовий характер, проте терміни «перемир’я» між республіканцями й демократами, мабуть, переоцінено.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...