Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Спроби отруєння

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Спроби отруєння

Смертельно небезпечну отруту рицин було виявлено в конверті, який мав потрапити до рук Роджера Вікера, сенатора-республіканця від штату Міссісіпі. Проте лист не дійшов до адресата, бо перевірка виявила в ньому отруту. Потім лист відправили в лабораторію для аналізу.

Зауважимо, що всю кореспонденцію, адресовану до Конґресу, почали перевіряти на небезпечні речовини після інциденту 2001 року з розсилкою листів, котрі містили спори сибірки. Тоді п’ятеро людей загинуло, ще 17 – було заражено. Додамо, що рицин — дуже токсична речовина. Кількості цієї отрути розміром із кінчик шпильки буде досить, аби вбити дорослу людину. Раніше спецслужби перехопили конверт, імовірно, з отрутою рицин, яка була призначена Бараку Обамі.
Підозрюваним виявився 45-річний Пол Кевін Кертіс, мешканець штату Міссісіпі. Відомо, що його затримали у власному будинку в Коринті. Чоловік, якого поліція заарештувала за звинуваченням у надсиланні листів із сильнодіючою отрутою президенту та двом сенаторам, був «ображений на уряд» країни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply