Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 24, 2020

Справжній подарунок опонентам

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Справжній подарунок опонентам

У США лише деякі виборці обирають президента, беручи до уваги його погляди на зовнішню політику, зауважує у своїй статті в The Washington Times Веслі Прюдом, почесний редактор цієї газети. Іноді правило порушувалося, але Джордж Мак-Говерн і Джиммі Картер «розплатилися за своє нерозсудливе дивацтво, щойно у виборців з’явився шанс їх розгромити», — висловлює свою думку оглядач.

Можливо, Барак Обама також незабаром увійде в пантеон президентів-невдах. «Він попросив передати Путіну, що випрошує «простір для маневру», натякнувши між рядками, що пізніше, коли знайде «гнучкість», відправить ПРО США на звалище», — стверджує автор. Що ж, цей президент уміє повзати на колінах, зауважує оглядач: «Він вже плазував у Каїрі та вибачався за те, що Америка є Америкою». Пізніше п. Обама спробував перетворити свій ляп на жарт. Пан Прюдом застерігає: «Більшість американців ніколи не сміється над ідеєю обдурити нашу улюблену країну. Президент розумів би це, якби розумів Америку».

Гіларі Клінтон порадила Міттові Ромні ставитися до російської сторони «реалістичніше. «Схоже, те саме казав їй і чоловік», — припускає автор. Сам Прюдом переконаний: «Якщо росіяни — наші союзники, то з такими союзниками нам не потрібні вороги».

На думку оглядача, Володимир Путін мріє про демонтаж американської ПРО. Мабуть, це і є та поступка, яку Барак Обама відклав до виборів. Достеменно про це знає тільки президент. «І розмовляє він на цю тему лише з росіянами — знає, що нам про це зараз говорити не варто», — журиться Веслі Прюдом.

Washington Times

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply