Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Сплеск самогубств серед солдатів

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Сплеск самогубств серед солдатів

Серед американських військово­службовців є знач­но більше самогубців, аніж загиблих у боях із талібами, пише Франческо Тортора в матеріалі, опублікованому в газеті Corriere della Sera. «Число суїцидів у військах США за останнє десятиліття стало рекордним. Значна частина тих, хто звів порахунки із життям, служила в Афганістані. За перших 155 днів 2012 року 154 американських військовослужбовці наклали на себе руки — у середньому одне самогубство в день», — конкретизує видання.

«Подібна статистика стривожила американську військову верхівку. За два попередніх роки число самогубств стабілізувалося, і цьогоріч аналітики Пентаґону прогнозували інверсію ситуації, — повідомляє автор статті. — Через суїциди американські збройні сили втрачають на 50 % більше військовослужбовців, ніж унаслідок бойових дій проти талібів. Найбільше число самогубців — серед тих, у кого за плечима є кілька років участі у військових діях. Однак левова частка військовослужбовців, які вирішили піти із життя, ніколи не була на передовій. Причинами самогубств стають затяжні стреси від тривалого перебування на фронті, посттравматичні проблеми, надмірний прийом лікарських препаратів і слабка американська економіка, не здатна забезпечити роботою ветеранів, що повернулися на батьківщину», — пояснює автор статті.

«Леон Панетта (на фо­то), голова військового відомства США, недавно заявив: «Необхідно усунути забобони, які завдають ударів по солдатах, що страждають від посттравматичних стресів і інших проблем ментального характеру. Ми повинні проявляти нетерпимість щодо людей, які принижують або піддають остракізму тих, кому необхідна професійна допомога й хто свідомо звертається по таку допомогу», — повідомляє журналіст.

 Corriere della Sera

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply