Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Сновдену в помилуванні відмовили

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Сновдену в помилуванні відмовили

Едвард Сновден звернувся до Вашинґтона з проханням припинити ставитися до нього, як до зрадника, і помилувати. Про це йдеться в його листі, переданому німецькому депутатові Гансу-Кристіану Штребеле, із яким колишній працівник АНБ зустрівся в Москві.

Причому у своєму листі п. Сновден зауважує, що розкрита ним інформація про роботу американської розвідувальної служби в країні та за кордоном, що є «систематичним порушенням закону», мала позитивний ефект. «Однак мій уряд далі ставиться до мене, як до інакомислячого та дезертира, і прагне, аби я ніс карну відповідальність за політичні виступи. Проте казати правду не є злочином. Я впевнений, що за підтримки міжнародної спільноти уряд Сполучених Штатів відмовиться від цієї неправильної поведінки», — зазначив чоловік.
Пан Штребеле та ще кілька журналістів зустрілися з Едвардом Сновденом, аби з’ясувати, чи свідчитиме той під час парламентського розслідування щодо прослуховування німецького канцлера Анґели Меркель.
Водночас, Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Російської Федерації (РФ), заявив, що ніхто не дозволяє екс-працівнику американських спецслужб, якому надали тимчасовий притулок у Росії, порушувати умову Володимира Путіна припинити діяльність проти США. «Він перебуває на території РФ, тому може зустрічатися з ким завгодно. Ми не можемо цьому завадити, — додав п. Пєсков. – Дії Сновдена в Москві, очевидно, завдають шкоди національним інтересам США. Однак ці матеріали поширювалися не з Росії».
Влада США прохання п. Сновдена про помилування відкинула.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply