Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Сновден хоче втекти з Росії

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Сновден хоче втекти з Росії

Едвард Сновден

Едвард Сновден, колишній працівник Агенції з національної безпеки (АНБ), попросив притулку у Бразилії. Про це він розповів бразильській телекомпанії Globo TV. Розшукуваний владою США американець зараз живе в Росії. Термін його тимчасового перебування в цій країні закінчується в серпні ц. р.

Нагадаємо, що раніше Вашинґтон відкликав виданий п. Сновдену американський паспорт. Із проханням про надання притулку втікач звернувся до ще кількох країн. Водночас, міністерство закордонних справ Бразилії стверджує, що не отримувало офіційного запиту від Едварда Сновдена про надання притулку.
Тим часом, палата представників Конґресу схвалила законопроект, який обмежує повноваження Агенції з АНБ щодо пересічних громадян, передбачаючи заборону на масове прослуховування телефонів американців і збору телефонних метаданих. Така реформа є першим кроком після того, як торік Едвард Сновден розголосив інформацію про таємні програми електронного стеження. У січні ц. р. сформована Білим домом група експертів рекомендувала обмежити повноваження АНБ. Тоді експерти заявили, що масовий збір записів телефонних розмов може тривати, однак метадані повинні надаватися співробітникам АНБ за спеціальним запитом цієї спецслужби.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply