Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Снігові бурі забрали життя людей

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

Снігові бурі  забрали життя людей

На північному заході США внаслідок бурану загинули три людини, без світла залишилися 275 тис. споживачів. Штормовий циклон, що 17 січня приніс рясні снігопади з північної частини Тихого океану, поширився на штати Ореґон і Вашинґтон. У Сієтлі, найбільшому місті штату Вашинґтон, і його околицях негодою повалено дерева — поліція повідомила про загибель чоловіка внаслідок падіння дерева. Порушено електропостачання. Через негоду влада закрила близько сотні дитячих навчальних закладів. У місті різко зросла кількість дорожньо-транспортних пригод.

Розташований неподалік Сієтла міжнародний аеропорт Сієтл-тахом тимчасово закрито. Аварійні служби летовища усувають намерзання на злітно-посадкових смугах. У місті Кіркленді, що поблизу Сієтла, поліція тимчасово перекрила найнебезпечніші ділянки автошляхів.

В Ореґоні затоплено дороги в низці населених пунктів, кілька сотень людей довелося евакуювати. Повідомляється про двох загиблих — жінку та її півторарічну дитину: автомашину, у якій вони перебували, затягнуло в потік, що вийшов із берегів. Через розгул стихії влада обох штатів оголосила режим надзвичайного стану, у постраждалі райони спрямовано федеральну допомогу.

Зоряна Павлюк

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...