Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Схвалили закон про виділення Україні допомоги

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Схвалили закон про виділення Україні допомоги
Барак Обама

Барак Обама

Конґрес схвалив закон, який підвищить рівень підтримки для України на 2016 рік, a Барак Обама підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування. Як повідомили у прес-центрі посольства України у США, обсяг асигнувань Державному департаменту на потреби допомоги для України на 2016 фінансовий рік становитиме не менше 658 млн 185 тис. USD, що на 145 млн USD більше від початкового запиту.
«Сукупно кошти, які виділяються Державному департаменту та Міністерству оборони США і можуть бути використані на програми військової та безпекової допомоги Україні, можуть перевищити суму у 300 млн USD, яка була закладена у бюджеті на потреби національної оборони», — йдеться у повідомленні посольства.
Зазначається, що ці асигнування містять і 250 млн USD, що виділяються Україні через Міністерство оборони США і можуть бути спрямовані, зокрема, на проведення навчань, надання військового обладнання, летальної зброї оборонного характеру, логістичну підтримку, постачання та послуги, розвідувальну підтримку для збройних сил і структур національної безпеки України.

До слова
На військовому летовищі «Бориспіль» біля Києва 18 грудня приземлився літак представників Військово-повітряних сил Національної гвардії США, які привезли для Військово-повітряних сил України 200 комплектів авіаційних шоломів і кисневих масок. Цього року це — вже остання партія військового обладнання за стандартами НАТО від США. Загалом 2015-го американські колеги передали Україні військово-технічного обладнання на понад 700 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply